Posiadamy samochody, do których zmieszczą się różnorodne pakunki, dlatego klient nie musi się o nic martwić. Wystarczy, że zadzwoni do naszej firmy i powie, jakie ma dla nas zlecenie. Wykonujemy je w ciągu jednego dnia, chyba że jest to dalsza podróż. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, ponieważ kierowcy mają kontakt między sobą, a także głównym zarządzającym co pozwala zaspokoić potrzeby wszystkich klientów.

Współpracujemy ze znaną śląską firmą Taxi Promo, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom jeszcze wyższy standard usług. Dzięki tej współpracy nawet duże zlecenia albo wyjątkowo krótkie terminy nie stanowią dla nas problemu.

Nasza firma każdego klienta traktuje indywidualnie, ponieważ są to odmienne potrzeby przewozów. Klient może czuć się komfortowo, ponieważ na każdym etapie jest kontakt telefoniczny. Samochody są wygodne, szybkie i dlatego z łatwością zawożą ludzi i bagaże na miejsce. Posiadamy także możliwość odbioru bagażu, czy osób z miejsc i dowozimy do domu, dlatego nasza oferta jest tak obszerna. Za wszystko klient może zapłacić po wykonaniu usługi i jest możliwość dopasowania ceny tak, aby klient był zadowolony. Oprócz samego dostarczania pakunków, nasza firma może również zaoferować swoją pomoc w ich przenoszeniu choćby z domu do samochodu.

W zależności od trasy przewozu i wielkości ładunku proponujemy następujące rozwiązania:

przeprowadzki drogowe indywidualne
polecamy klientom, którzy pragną zabrać ze sobą większość wyposażenia mieszkania lub domu. W tym przypadku dopasujemy wielkość pojazdu do ilości przewożonego mienia. Obszar Europy. Objętość mienia powyżej 15 m3
przeprowadzki drogowe łączone
propozycja dla klientów planujących niewielkie przeprowadzki na terenie Europy – na jednym środku transportu przewozimy dwie lub więcej przesyłek
przeprowadzki lotnicze
dla osób planujących małe przeprowadzki poza obszar kontynentalnej Europy. Malta, Kreta, Cypr, USA, Kanada, Ameryka Południowa, Australia, Nowa Zelandia, Bliski Wschód, Azja. Objętość mienia do 10 m3.
przeprowadzki morskie
duże przeprowadzki na inne kontynenty.