Mamy szeroką gamę aut, którymi realizujemy usługi dla naszych klientów. Zawsze wybieramy takie samochody z naszej floty, które najlepiej będą odpowiadały specyfice zlecenia dla naszego klienta. Nasza firma swoim klientom gwarantuje także ubezpieczenie. Jest to przede wszystkim ubezpieczenie chroniące klienta przed wypadkiem czy kolizją. Wprawdzie nasi kierowcy jeżdżą bardzo ostrożnie, ale jeśli zdarzy się jakaś sytuacja na drodze nie z winy kierowcy wówczas ubezpieczenie na pewno będzie wypłacone.

Jest to typowe ubezpieczenie OC, które nasza firma płaci bez żadnych opóźnień. Oprócz tego klient może liczyć również na ubezpieczenie swojego bagażu. Kierowcy, którzy przewożą bagaże, starają się ostrożnie je przenosić z miejsca do samochodu. Jednak w razie różnych nieprzewidzianych okoliczności, klient ma prawo się do nas zwrócić jako osoba poszkodowana. Takie informacje również przekazujemy klientowi słownie czy to w umowie, dzięki czemu może on być spokojny o jakość usługi. Nasze ubezpieczenie jest bardzo wysokie, dzięki czemu w razie wypłaty odszkodowania, klient może liczyć na sowite sumy. Poza tym załatwiamy wszelkie formalności z firmą ubezpieczeniową, dlatego klient nie musi się martwić o dokumentację.

Ubezpieczenie jest bardzo ważne i wielu klientów o to pyta. Zazwyczaj jest tak, że zostaje ono aktywowane w momencie, kiedy wartość przewożonych rzeczy przekracza określoną sumę. To także powoduje, że można do nas mieć zaufanie by polecać naszą firmę znajomym i rodzinie. Wszystkie dłuższe trasy objęte są obowiązkowym ubezpieczeniem, dlatego te koszty mogą być lekko wyższe. Nie wpływa to jednak bardzo znacząco na cenę usługi, ponieważ w porównaniu z konkurencją, jest ona umiarkowana. Jeśli bagaż jest wyjątkowo niebezpieczny, wówczas ubezpieczenie może być wyższej klasy. Mamy podpisane umowy z najlepszymi ubezpieczycielami na rynku, dlatego oferta dla klienta jest tak atrakcyjna. Przez cały czas trwania usługi, to ubezpieczenie obowiązuje i kończy się w momencie dostarczenia bagażu na miejsce. Wystarczy potwierdzić odbiór lub zakończenie usługi i wtedy następuje ostateczne rozliczenie. Nasza firma stara się tak optymalizować koszty, aby dodatkowe ubezpieczenie nie wpłynęło zbyt mocno na decyzje klienta.