Nasza usługa taxi bagażowe kierowana jest głównie do osób, które nie posiadają samochodu. Brak takiej możliwości nie oznacza zmiany planów klienta, ponieważ wystarczy, że zadzwoni do naszej firmy. Jako firma taxi bagażowe, posiadamy różnorodne samochody, mniejsze lub większe, w zależności od potrzeb. Mamy bardzo dużo miejsca bagażowego na pakunki, walizki, zwierzęta, drobne artykuły domowe czy firmowe. Samochody podjeżdżają tak blisko jak to tylko możliwe, a kierowcy naszej firmy chętnie pomagają znieść wszystko na dół lub też wnieść na górę. Cała usługa odbywa się szybko i sprawnie, ponieważ stale jest kontakt telefoniczny z klientem. Jeśli u którejś ze stron zachodzą zmiany, wówczas następuje szybkie powiadomienie i można uzgodnić nowy termin wyjazdu.

Taxi bagażowe posiada także specjalne zabezpieczenia w trakcie drogi, szczególnie wtedy kiedy mają być przewożone rzeczy delikatne, szklane, czy też ciężkie. Klient najpierw zapoznaje się z naszymi warunkami przewozu, podpisuje umowę, a dopiero potem po wyrażeniu zgody, następuje wykonanie usługi. Nowoczesność i technologia cyfrowa również jest używana przez naszych kierowców, co zapewnia dojazd najkrótszą trasą. Pomaga w tym samochodowe GPS, dlatego kierowca nie musi znać dokładnie planu innego miasta. Posiadamy taksówki bagażowe bardziej osobowe, ale również typowe busy, idealne do dojazdu na lotnisko czy do innego kraju za granicą. Wszystko jest wykonywane legalnie, ponieważ kierowca po każdej usłudze wydaje paragon rozliczeniowy i w razie potrzeby również wizytówkę naszej firmy. Kierowca samodzielnie ładuje bagaże do samochodu i później je rozładowuje już na miejscu. To powoduje, że usługę mogą zamówić także kobiety, czy osoby starsze.

Realizacja transportu to zazwyczaj kilkanaście kilogramów, maksymalnie do jednej tony, aż do załadowania do pełna samochodu. W razie potrzeby nasza firma może wynająć dla klienta większy samochód lub też wykona usługę poprzez wielokrotny dojazd do ustalonego miejsca. Zapłata może również być wcześniej, zanim nastąpi dojazd.